Rejestracja na III Spotkanie Nauki z Biznesem

Szanowni Państwo,

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ma zaszczyt zaprosić na III Spotkanie Nauki z Biznesem, które odbędzie się w dniu 26 maja 2022 roku.

Naszą pasją jest łączenie nauki i biznesu. Rozwijając się dla przemysłu w ramach projektu „Doposażenie Hali Technologicznej w Laboratorium e-Produkcji realizujące koncepcję Przemysłu 4.0” zwiększamy możliwości badawcze naszego wydziału m.in. o badania związane z zastosowaniem rozszerzonej rzeczywistości, kooperacji robotów i ludzi, technologii IIoT, badań EMC.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 –2020.
Projekt współfinansowany przez Ministra Edukacji i Nauki.

Data: 26.05.2022 r. (czwartek)
Czas: 09:00-16:00
Miejsce spotkania: Al. Piastów 19, 70-310 Szczecin – Laboratorium Hala technologiczna
Kontakt: (+48) 888 592 561 lub aterelak@zut.edu.pl