Skaner Laserowy 3D

W dniach 09-10 marca 2022 r. odbyło się szkolenie z obsługi lasera 3D zakupionego w ramach projektu pn. „Doposażenie Hali Technologicznej w Laboratorium e-Produkcji realizujące koncepcję Przemysłu 4.0” do Pracowni inteligentnych systemów wizyjnych i interfejsów użytkownika. W ramach szkolenia wykonane zostały skany Wałów Chrobrego. Efekty można zobaczyć poniżej. Pomiar skanerem laserowym był wykonany z 6-ściu pozycji.

Zdjęcie przedstawiające wynik skanowania Wałów Chrobrego w Szczecinie Skanerem laserowym 3D RIEGL VZ-2000i. Zdjęcie przedstawia budynek Muzeum Narodowego w Szczecinie